Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

f360 kod istemeyi geçemiyorum

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
mrat.t
2157 Görüntüleme, 2 Yanıt

f360 kod istemeyi geçemiyorum

f360 mı açtığımda normal olarak kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmamı istiyor fakat cep telefonuna kod göndermiyor ve USE ANOTHER METHOD dediğimde ise tarayıcıya yönlendiriyor. Mail yoluyla aldığım aktivasyon kodunu tarayıcıda onaylatabiliyorum fakat uyugulamada bir şey değişmiyor. F360mı açamıyorum? nasıl açabilirim farklı bir yol var mı?

uygulama kod istiyoruygulama kod istiyortarayıcıda geliyor ve kod tarayıcıda onaylanıyor. uygulama ekranında ise hiç bir değişim olmuyor.tarayıcıda geliyor ve kod tarayıcıda onaylanıyor. uygulama ekranında ise hiç bir değişim olmuyor.tarayıcıda açılan ekrantarayıcıda açılan ekran

2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
Frkngnl
cevap verdi: mrat.t

Merhabalar,

Malesef 2 Adımlı Doğrulamada Sms ile doğrulama yönteminde bir süredir sıkıntı yaşanıyor. Ancak bu durumu bildirdik en kısa zamanda çözülecek. İnternet üzerinden mail ile gelen kodun doğrulanabildiğini belirtmişsiniz. 

Şu adımları izleyerek sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz. Öncelikle, 

https://accounts.autodesk.com adresine girerek giriş yapmalısınız. Daha sonra Security Settings bölümünden "2 Step Verification" bölümüne girip Disable etmelisiniz. Tekrar Enable yapmak istediğinizde size bir QR Kod sunacaktır. Bu kodu telefonunuza indireceğiniz "Duo Mobile" Uygulaması ile okuttuğunuzda uygulama size 6 haneli bir kod verecek. Bu kodu girişlerde sms beklemenize gerek kalmadan kullanabilirisiniz.

İyi çalışmalar.

Mesaj 3 / 3
bskaltunok
cevap verdi: Frkngnl

Merhaba, telefona kod gelmemesi sorununu ben de yaşıyorum. Bende use another method seçeneğinde çıkan email adresim kapandı, giriş yapamıyorum. Autodesk girişinde de aynı güvenlik onayını istediği için devredışı da bırakamıyorum. Canlı yardımdan şu an kullandığım mail adresine gönderilmesini istesem de oradan farklı bir hesap açtılar aslında anlaşamadık ve projelerime ulaşmam gerekiyor. Tek çarem telefon kodu ve geç dahi olsa asla gelmiyor.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor