Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

DXF dosyası olarak kaydedemiyorum

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
Anonymous
946 Görüntüleme, 2 Yanıt

DXF dosyası olarak kaydedemiyorum

Fusion360'ı yeni kullanmaya başladım. Online bilgilere bakınırken çizimleri DXF olarak dışa aktarmanın yollarının olduğunu gördüm. Kullandığım cam yazılımı için buna ihtiyacım var. (bu linkte yolları gösteriliyor) 

Üst sutundaki "Output" butonun da DXF ye izin vermiyor sadece PDF DWG CSV'ye izin veriyor. Bunları normalde olduğu gibi katı bir nesnenin 2d çiziminde deniyorum.

fusionexport2.JPG

2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
tolgay.hickiran
cevap verdi: Anonymous

https://knowledge.autodesk.com/community/screencast linkten programı yükleyip, yaşadığınız sorunn videosunu çekip yükleyebilir misiniz rica etsem

Some worthwhile ideas
Copy Design should rename ilogic Rules too!
Why Nastran In-CAD doesn't have an SDK?IMPLEMENTED!

Tolgay Hickiran
Founding Partner
SignatureSignature

website
emailskypelinkedinyoutubeemail

Mesaj 3 / 3
Frkngnl
cevap verdi: Anonymous

Merhaba,

Attığınız görselden Drawing/Teknik Resim workspaceinde olduğunuzu görüyorum. Sketchlere sağ tıkladıktan sonra dxf olarak kaydetme işlemini Model workspace'i açıkken yapabiliyorsunuz. 

123.png

Burada gördüğünüz gibi çalışmaya devam edebilirsiniz. İyi çalışmalar.

Furkan Günal
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayınız, böylece daha sonra bu probleme çözüm arayan kullanıcılar çözüme hızlıca ulaşabilir.

EESignature

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report