Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Bodyde rastgele çizgiler (form)

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
h4lil.doan
335 Görüntüleme, 1 Yanıt

Bodyde rastgele çizgiler (form)

Merhaba,  form özelliğini füzyon içerisinde kullanmakta sorun yaşıyorum. Ben Form ortamı için oldukça yeni ama modelleme konusunda oldukça fazla deneyimim oldu. 

Ben kaygan bir pürüzsüz tasarım oluşturmak istedim, bu yüzden deney yapıyordum. 2 form yarattım ve her ikisinde de rasgele bir çizgi var. 

Bunlardan birinde bir kırışıklık olduğunu biliyorum, ancak çoğaltsam bile hala gösteriyor.

Onları neden ve nasıl önleyeceğinizi / düzelteceğinizi bilen var mı? - Fusion dosyasını ekledim

Capture.PNG

1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
a.ozkan06
cevap verdi: h4lil.doan

Bazılarının beni düzelteceğine eminim, ama bu çizgiler kenarlara benziyor ve öyle görünüyor? Cesetlerin   görünümde kenarları kapatarak gizleyebilirsiniz.

Screen Shot 2019-10-30 at 19.22.32.png

Modellerle başka ne yapmanız gerektiğine bağlı olarak, görünüşün nerede olduğunu bilmek çok kolaydır.

yani, F360'ın bir dönerden görünüşünü göstermesini isterdim, çoğu zaman bir döner gövdeyi yarıya kesmem ve görünüşünü hareket ettirmek için mirror /join yapmam gerekiyor, bu yüzden daha fazla değişiklik yapmadı. 

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report