Topluluk
Abonelikler, Kurulum & Lisanslama - Türkçe
Autodesk Abonelikler, Kurulum ve Lisanslama Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Abonelikler, Kurulum ve Lisanslama konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

fusion 360 açılmıyor

24 YANIT 24
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 25
subasiayse095
10513 Görüntüleme, 24 Yanıt

fusion 360 açılmıyor

İyi günler. Fusion 360'ı bilgisayarımda gayet iyi kullanıyordum hatta en çok kullandığım program fusion 360dı fakat son zamanlar hem kasılması artmıştı hemde çizdiklerimi algılaması.. ve en son fotoğraftaki gibi bi sorunla karşılaştım ve bir daha açılmadı lütfen bana yardımcı olun Adsız.png

24 YANIT 24
Mesaj 2 / 25
ulasdeniz
cevap verdi: subasiayse095

Şöyle bir yol deneyin: Bu çözüm tavsiye edilen çözümdür, denemedim. 

Windows explorer'da  %localappdata%\Autodesk\Web Services  adresini yazın ve gidin.  resimde görünen adrese gitseniz de olur ya da oraya bu adresi yazıp enter tuşuna basın. 

"LoginState.xml"  isimli dosyayı "LoginState.xml.BAK olarak değiştirin. 

Capture.JPG

Ulaş Deniz

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ( "ACCEPT AS SOLUTION" ) seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" (KUDO) ile ödüllendirin.
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCkJpVueGScmJvW1RIgqttSg

Mesaj 3 / 25
sogukahve
cevap verdi: ulasdeniz

Aynı sorunu bende yasıyorum su an, bılg. format attıktan sonra kurulum yaptım ancak bende aynı hatayı almaktayım, support kısmına maıl attım gerı donus beklemekteyım

yukarıda anlattıgınız gıbı yapmak ıstedım ancak bende sadece log soyası ve ıcerısınde webservicelog.lock var

Mesaj 4 / 25
Olcay.Kuk
cevap verdi: sogukahve

Merhaba @sogukahve

Probleminizi ekran görüntüsüyle birlikte yeni bir konu açarak iletirseniz, size yardımcı olmak isteriz.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Mesaj 5 / 25
akcanebruakcan
cevap verdi: Olcay.Kuk

aynı sorunu bende yaşıyorum.saat dilimi ile ilgili.saatleri geri almamız gerekipte bu yıl yaz saati uygulamsına devam ettiğimiz ve kış saati uygulamsına geçmediğimiz için saatleri geri almadık.benim sorunum bundan sonra başladı.önerilen çözümü denedim.ancak sorunu çözmedi..bilgisayar sistem saatini geri alırsam sorun olmuyor.ama bu seferde diğer uygulamalarda ve oluşan dosyalarda sıkıntı çıkıyor..

Mesaj 6 / 25
sogukahve
cevap verdi: akcanebruakcan

tesekkur ederım sorun cozuldu, bılg saatını gerı alınca hata ortadan kalkıyor ancak bu sefer de dedıgınız gıbı dıger programlar da hata alıyorum, tamamen saat farkından dolayı Fusion360 acılmıyor.

Mesaj 7 / 25
ersin_erkal

autodesk içinde oturum açıp güvenlik ayarlarından cep telefonu numaranı onaylat

Mesaj 8 / 25

Ekran Görüntüsü (129).png

merhaba, benim de böyle bi problemim var her açtığımda çıkıyor ve ben hata bildirmeme rağmen yönlendirici bi mail gelmiyor. fusionı kaldırıp tekrar yüklemeyi de denedim ama düzelmedi ne yapabilirim ?

Mesaj 9 / 25
sogukahve
cevap verdi: feyyzaaozmen

merhaba,
yapmanız gereken tek sey bilgisayarın saatini 1 saat geri almak, bunu
yaptıgınızda otomatık olarak program acılacaktır.
Mesaj 10 / 25
sogukahve

merhaba,

yapmanız gereken tek sey bilgisayarın saatini 1 saat geri almak, bunu yaptıgınızda otomatık olarak program acılacaktır.

Mesaj 11 / 25
feyyzaaozmen

saati geri almam bir sonuç vermiyor o da denediğim bir yöntemdi. bunun dışında hesapla ilgili bir problem olabilir mi?

Mesaj 12 / 25
sogukahve

eger bilgisayarınızda format sonrası yenıden kurulum sagladıysanız hata almanız olası hesapdan kaynaklı, educatıon surum kullanıyorsanız actıvatıon ıle alakalı sorun oldugunu dusunuyorum

Mesaj 13 / 25
Anonymous

Forumda yazan her türlü denemeyi yaptım ama Fusion 360 hiçbir sekilde açılmıyor maalesef

Mesaj 14 / 25
mustafaacikgoz
cevap verdi: Anonymous

Fusion 360 ilk açtığımda 1-2 saniye sonra donup kalıyor. Üst menüler gelmiyor. Fare işaretçisi sürekli yuvarlak bir şekilde dönüyor.  Program başlığında "Autodesk Fusion 360 (Education Licence) (Yanıt Vermiyor) mesajı görünüyor bu bir 1-2 saniye sürede.

Yeni bir Masaüstü bilgisayar topladık: 

Sistem Özellikleri şu şekilde:

İşlemci : AMD Ryzen 9 3900X

Sistem Belleği : 64 GB 

Ekran kartı : Nvidia RTX 2080 Super 

Programın kurulu olduğu sürücüde 900GB boş alan var.

İşletim Sistemi: Windows 10 Education

...

Bu sistemde ilk kurulumdan sonra ilk açılışta birkaç saat çalıştıktan sonra ve programı sonraki kapatıp açılışlarda bu problemle karşılaşıyorum. Hesap daha önce eski bilgisayarda kullanılıyordu. Bu eski bilgisayardaki hesap oturumu kapat şeklinde kapatıldı. Yeni bilgisayarda Fusion 360 kurularak çalışmaya devam edilmek istendi. Fakat Fusion 360 programı ilk açılışta Yanıt Vermemekte.

2020-06-06_211301.png

Mesaj 15 / 25
isadundar21

saati geri aldım program açıldı. teşekkürler.

Mesaj 16 / 25
l6519026
cevap verdi: mustafaacikgoz

Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum. Siz bu sorunu çözebildiniz mi? Yardımcı olur musunuz?

Mesaj 17 / 25

Merhaba:

Ben sizin dediğiniz şekilde yapıcam ama bende böyle bir dosya yok ki ben önceden Fusion 360 fln da kullanım sorun nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim 😉Ekran Alıntısı.PNG

Mesaj 18 / 25

Fusion 360 programı başlamıyor. Birkaç kez reinstall edip tekrar install ile kurdum ama sorun düzelmedi.

Yardımcı olabilir misiniz?

Mesaj 19 / 25
a.karaarslan501
cevap verdi: l6519026

aynısını bende yaşıyorum 

Mesaj 20 / 25
Manac3

Merhaba bilgisayarımda sorunsuz şekilde kullandığım fusion 360 açılmıyor şuan tıklıyorum ama herhangi bir geri dönüş vermiyor tıkladığımla kalıyorum yönetici olarak çalıştır diyorum yine olmuyor 

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report