Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360 network/ server notification sorunu

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
kenancelik
426 Görüntüleme, 2 Yanıt

Fusion 360 network/ server notification sorunu

yaklaşık 1 ayır fusion 360 kullanıyorum. 2 gündür hicbir projeyi export etmiyor. online maile gonderip ordan download ediyordum. bugun onada hata verdi.  cep internetine  bağladım, farklı network denemek için, olmadı . farklı pc den de denedim. win 8, win 10 olmadı. ios cep teleonuna indirip web whhatsapp üzerinden export edebildim. lütfen yardım.

Untitld.jpgUntitle.jpg

2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
BazarTuvakov
cevap verdi: kenancelik

Merhaba @kenancelik 

Benzer problemi kendimde oluşturmaya çalıştım ama yapamadım, ama sizin için aşağıdaki gibi önerilerde bulunabilirim. 

• Dosyalarınızı adlandırırken Türkçe karakter kullanmayın,
  • Dosyayı kaydettikten sonra buluta yüklenmesini bekleyin ve ondan sonra export işlemini başlatın. (kendim denediğimde buluta yüklenmesi devam ederken export etmeye çalıştığımda benzer hatayı aldım),
  • .stl formatında export etmeye çalışıyorsanız aşağıdaki resimdeki yöntemi deneyin. 

export.png

Eğer sorununuz devam ediyorsa, lütfen son durumla ilgili güncel durumunuzu paylaşmanızı rica ederiz. Alternatif çözüm önerileri ve daha detaylı bilgilendirici yanıtlar almanız mümkün olur.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin! Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Mesaj 3 / 3
kenancelik
cevap verdi: kenancelik

tesekkur ederim. save as mash uzerinden kaydededip cura üzerinden acabildim. eski pc me format atıp onada fusion yükleyeceğim. sonucu paylasırım. bu arada kayıt sırasında türkçe karakter kullanmam, save olmasını da beklerim. bir ara export olmustu ama cura hatalı dosya deyip acamadı. save as mash ve mail ile ios telefona indirip webwhatsapp ile pc ye inddirmek cozum oldu. ikinci secenek uzun sürüyor...

edit: eski win10 lu pc aynı sorunu cıkarmasına karşın denemek için formatlayıp fusion 360 yukledikten sonra exxport sorun yaratmadı...

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report