Стандарти Revit. А як щодо ACC?

Standards Blog.JPG

СТВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ 

  

Це може не вважатися стандартом, але чи прийнято у вашій компанії за правило вносити всі дані у форми? Вам дійсно потрібно вносити всю інформацію? Який мінімальний обсяг інформації потрібно вносити?

 

RBeckerbauer_0-1722006240274.png

 

Autodesk обов’язкові поля позначено червоною зірочкою «*». Це мінімальна інформація, яку потрібно вказати. Також варто заповнити поля, наведені нижче. 

  • Project Number (Номер проєкту) 
  • Template (Шаблон) 
  • Address (Адреса) 
  • Time Zone (Часовий пояс) 

Це потрібно, щоб можна було використовувати інформацію пізніше на панелях статистики (Insight Dashboard) ACC.  Якщо відомі поля Start Date (Дата початку) та End Date (Дата завершення), їх можна заповнити, але зазвичай вони не використовуються в подальшій роботі, тому можна залишити їх пустими. Якщо ваша компанія надає цю інформацію для поля Project Value (Значення проєкту) і вимагає її внесення, заповнюйте це поле; інакше просто ігноруйте його.  

  

ПРИСВОЄННЯ ПРОЄКТАМ НАЗВ 

  

Чи є стандарт для присвоєння проєктам назв у полі Project name (Назва проєкту)? Наявність стандартної політики присвоєння назв – це дуже хороша ідея. Це полегшує пошук у списку проєктів, особливо якщо у вас в ACC сотні проєктів. 

 

RBeckerbauer_0-1722006279323.png

 

Питання полягає в тому, що вважати стандартом в контексті присвоєння назв. Просто назву проєкту? Чи є у вас якесь скорочення для постійних клієнтів? Чи додаєте ви в назву номер проєкту?  Якісь дані про розташування? Це все – слушні питання. Ключове завдання полягає в створенні послідовного та простого у використанні логічного стандарту. Особисто я вважаю за краще вказувати щонайменше номер проєкту, назву проєкту та дані про розташування, й саме в такому порядку. 

  

Приблизно так: 00-0000-00.00_Назва проєкту_Місто_Країна (примітка при перекладі: рекомендовано вводити текст латиницею). 

  

Для тих, у кого є постійні клієнти, додавання скороченої назви клієнта на початку назви проєкту також було б гарною ідеєю. Завдяки цьому ACC групує в списку всі проєкти, що виконуються для одного клієнта, розміщуючи їх поруч. 

  

Подібно до цього: ABC_00-0000-00.00_Назва проєкту_Місто_Країна (примітка при перекладі: рекомендовано вводити текст латиницею). 

  

Слідкуйте, щоб назви проєктів були послідовними та простими у використанні. 

  

ОРГАНІЗАЦІЯ МОДУЛЯ DOCS 

  

Остання область АСС, про яку варто подумати, це стандарти для модуля Docs.    

 

RBeckerbauer_1-1722006298942.png

 

Протягом багатьох років мені зустрічалося чимало налаштувань імен папок для модуля Docs. Хоча всі вони мають багато спільного, деякі налаштування відрізнялися, однак не мали сенсу й були непослідовними. 

Налаштовуючи стандарти імен, варто подумати про наведені нижче речі. 

 

1. Організація папок: 

1. За дисципліною 

2. За назвою компанії

3. За назвою компанії та дисципліною 

4. За дисципліною та назвою компанії 

2. Форматування імен папок: 

1. Перше слово в реченні з великої літери

2. Усі великі літери 

3. Присвоєння імен вкладеним папкам 

1. Забезпечуйте послідовність:

1. Між проєктами

2. Між папками 

2. Імена папок повинні бути змістовними. Ім’я має обов’язково відображати 

    вміст папки. Наприклад: «Пов’язані файли». 

4. Дотримуйтеся принципів простоти та послідовності 

1. Усі адміністратори проєктів, які створюють проєкти ACC, повинні дотримуватися стандартів і видавати аналогічні результати. Необхідно, щоб проєкти виглядали послідовно, і в них читався почерк компанії. 

5. НЕ перестрибуйте від одного стандарту до іншого, дотримуйтеся одного. 

 

 

Зрештою, переконайтеся, що стандарт простий у використанні, зрозумілий, і що всі його дотримуються.  

 

З цього моменту варто пам’ятати лише про заборонені стандарти, які стосуються Revit або CAD.  Стандарти також застосовуються до хмари Autodesk Construction Cloud. Якісний набір стандартів, які правильно застосовуються, полегшить роботу кожного користувача Autodesk Construction Cloud.