Topluluk
Abonelikler, Kurulum & Lisanslama - Türkçe
Autodesk Abonelikler, Kurulum ve Lisanslama Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Abonelikler, Kurulum ve Lisanslama konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

2015 AUTOCADİ NASIL İNDİREBİLİRİM ÖĞRENCİ LİSANSIM VAR

14 YANIT 14
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 15
Anonymous
1003 Görüntüleme, 14 Yanıt

2015 AUTOCADİ NASIL İNDİREBİLİRİM ÖĞRENCİ LİSANSIM VAR

bilgisayarım kaldırmadığı için autocad 2015 i indirmek istiyorum ama en son 2018 i indirebiliyorum lütfen yardımcı olun

Etiketler (2)
14 YANIT 14
Mesaj 2 / 15
TuncayBAKKAL01
cevap verdi: Anonymous

Merhaba @Anonymous 

2015 çok eski bir sürüm olduğundan arama motorları üzerinden araştırmanızı öneririm. Kendi arşivimde 2016 ve sonrası linkler bulunuyor.

TuncayBAKKAL

AutoCAD Eğitmeni ve Danışmanı
AutoCAD ve Fusion 360 Görsel Eğitim
Fusion 360 Kitabı Çıktı!
http://www.tuncaybakkal.com
Instagram: @tuncay_bakkal
Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudos") ile ödüllendirin.

Mesaj 3 / 15
Anonymous
cevap verdi: TuncayBAKKAL01

2015 autocadi nasıl bulabilirim ki arama motorlarında resmi site haricinde indirebileceğim yerler var mı ki 

Mesaj 4 / 15
TuncayBAKKAL01

Merhaba @Anonymous 

Uzun uğraşlar sonucu buldum sanırım. Deneminizi öneririm. 🙂

http://efulfillment.autodesk.com/SWDLDNET4/2015/ACD/DLM/AutoCAD_2015_English_Win_64bit_R1_dlm.sfx.exe

TuncayBAKKAL

Fusion 360 Kitabı Çıktı!
Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.

Mesaj 5 / 15
Anonymous

çok teşekkür ederim valla ne kadar teşşekkür etsem az çok sıkıntı çıkardım ama son bişey sorcam bunu indirtikten sonra ki aşamalar ne olacak yani crack felan mı yapılacak anlamam o işlerden yoksa direk girebilecek miyim uygulamaya?

Mesaj 6 / 15
TuncayBAKKAL01

@Anonymous 

Başlıkta lisansım var demiştiniz. Eğer ürün lisansı var ise seri numarası ile (eski sürüm olduğundan) etkinleştirebilirsiniz. Lisansınız yok ise ancak güncel sürüm için öğrenci lisansını kullanabilirsiniz.

İllegal kullanım önermiyoruz!

TuncayBAKKAL

Fusion 360 Kitabı Çıktı!

Mesaj 7 / 15
Anonymous

tabikide doğru söylüyorsunuz zaten öğrenci lisansım mevcut ama seri numarası dediğiniz şeyi nerden alacağım yani aktif etmek için ne yapmam gerekiyor

Mesaj 8 / 15
TuncayBAKKAL01

@Anonymous 

Manage.autodesk.com adresine girerek lisanslı ürünlerinizi görebilirsiniz.

TuncayBAKKAL

Fusion 360 Kitabı Çıktı!

Mesaj 9 / 15
Anonymous

bakın sizi çok yordum ama 2 hafta derslerime giremedim ve hala daha bunu yapamadım verdiğiniz linkten autocadi indirdim ve benden serial number ve product key istiyor sizin bana attığınız siteyi altını üstüne getirdim ancak bana gerekli olan serial number ve product keyi bulamadım yani bu kadar zor mu bir serial numberi bulmak o bana attığınız manage olan linkte lisansla ilgili sadece cevaba eklediğim son görselde çizdiğim yer vardı onu indirdim ama etki etmedi hala serial number ve product key istiyor eğer sizede uygunsa teamviewer uygulamasından da yapabiliriz. İlginiz için teşekkür ederim.

Mesaj 10 / 15
TuncayBAKKAL01

@Anonymous 

Öğrenci lisansı almanız durumunda sadece 2021-2019 sürümlerini kullanabilirsiniz. Daha alt sürümler için lisans dağıtımı yapılamamaktadır. Eğer elinizde 2015 için herhangi bir lisans var ise ürün kutusu ya da mail adresinize gönderilmiş bir seri numarası (eğer hala aktifse) ile ürünü kullanabilirsiniz. Öğrenci lisansını 2021 yılında aldıysanız 2015 sürümünü KULLANAMAZSINIZ!. Sisteminiz daha yeni sürümlere uygun değilse farklı bir cihaz edinerek Autodesk'in öğrencilere sunmuş olduğu ücretsiz lisans hakkından yararlanabilirsiniz.

Güncel sürüm bir AutoCAD (2021 vb) indirdiğinizde yapmanız gereken sadece mail adresi ve şifre ile oturum açmak olacaktır. Ayrıca seri numarası ve aktivasyon koduna ihtiyacınız olmayacaktır.

TuncayBAKKAL

Fusion 360 Kitabı Çıktı!

Mesaj 11 / 15
Anonymous

Değerli Tuncay Bey yani sizden 2015i indirmek konusunda yardım istiyoerum ve bana uğraşarak bir link bulup atıyorsunuz çok teşşekkür ederim öncelikle emekleriniz için ancak lisans alamayacağımı bildiğiniz halde bunu yapmanız kadar saçma bişey yok.Bide eğer bir öğrencinin durumu 8-9 bin tllik laptop veya herhangi bir bilgisayar almayacaksa bu programı kullanamaz demeniz kadar kötü bişey yok benim durumum o bilgisayarları almaya uygun değil ancak 2015 i kaldırabiliyor bir dönem derslerden kalıcam. Bu sistemi bilmiyorum yani autodesk için mi çalışıyosunuz yoksa sizde benim gibi bir kullanıcı mısınız ama eğer çalışansanız yetkili makamlara bu şikayetimi ve talebimi iletirseniz mutlu olurum.

Mesaj 12 / 15
TuncayBAKKAL01

Sevgili @Anonymous 

Mesajında AutoCAD 2015 indirmek istediğini belirtmişsin ve "ÖĞRENCİ LİSANSIM VAR" yazmışsın. Bu nedenle sana yardımcı olup 2015 linklerini paylaştım. "AutoCAD 2015 Öğrenci Lisansı Alabilir miyim?" yazmış olsaydın bu konuda imkansız olduğunu söylerdim. "Boş yere indirip kurma lisans alamazsın" diyerek uyarırdım. 

Doğrudan Autodesk Çalışanı değilim. Diğer Autodesk Expert Elite'ler gibi siz değerli forum üyelerine tecrübelerimiz doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ürün ve hizmetler ile ilgili şikayetlerinizi aşağıdaki linkten firma yetkililerine ve müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

h target=_blankttps://www.autodesk.com.tr/company/contact-us

TuncayBAKKAL

Fusion 360 Kitabı Çıktı!

Mesaj 13 / 15
Anonymous

Sizin bana anlattığınız şeylerden farklı bişey denilmedi hatta sizin verdiğiniz bilgilerden çok daha azı verilerek görüşme sonlandırıldı. Zaten ingilizce olarak cevap verildi benimde ingilizcem zayıf olduğu için derdimi bile tam anlatamadım . Telefonla yazılan numarayı aradığımda yine beni forumlara yönlendiriyo ve otomatik telefonu kapatıyor yani canlı olarak operatöre bağlamıyor. Anlayacağınız mağdurum ve derslerime giremeyecem yapılabilecek başka bişey var mı onu deneyeyim. 

Mesaj 14 / 15
TuncayBAKKAL01

@Anonymous 

Bir öğrenci lisansı aldığında 2018 sürüme kadar olan ürünleri kullanma imkanı bulunuyor. Panelini kontrol edip bu sürüm kullanımı tanımlanmış mı kontrol edebilirsin. Bu sürüm için sistem gereksinimleri listesi aşağıdaki linktedir. Denemeni öneririm. Ek olarak burada siz değerli forumdaşıma yardımcı olmaya çalışırken kullandığın üslubu tasvip etmediğimi üzülerek vurgulamak istiyorum. Umarım problemi çözüme kavuşturursun.

https://knowledge.autodesk.com/support/autocad/learn-explore/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/System-requirements-for-AutoCAD-2018.html

TuncayBAKKAL

Fusion 360 Kitabı Çıktı!

Mesaj 15 / 15
Anonymous

Gereğinden fazla uzayan bu konuyu şu cümlelerimle sonlandırmak isterim. Eğer size bir saygısızlık ettiysem özür dilerim fakat benim isyanım ve üslübümdaki o tasvip etmediğiniz kısım tamamen autodeske karşı yapılan bir harekettir. Derslerime girememenin ve bir dönem derslerden kalacağımın üzüntüsüyle yazdığım cümlereler ki zaten neredeyse her verdiğim yanıtta size olan teşekkürlerimi ve uğraştırdığımı belirttim her neyse bi önemi de kalmadı zaten kolay gelsin iyi günler dilerim. 

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report