3ds Max & Maya - Türkçe
Autodesk 3Ds Max ve Maya Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler 3Ds Max ve Maya konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Autodesk 3ds Max 2016 Extension 2 Kullanımı ve Yeni Özellikler

7 YANIT 7
Yanıtla
Mesaj 1 / 8
SerdarHakann
813 Görüntüleme, 7 Yanıt

Autodesk 3ds Max 2016 Extension 2 Kullanımı ve Yeni Özellikler

Extension 2 paketi ile 3ds Max 2016'ya gelen yeni özellikleri inceliyoruz.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.

Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ile ödüllendirin.

3D Generalist |Serdar Hakan.NET | Serdar Hakan AKADEMİ |

serdarhakanakademi
Etiketler (4)
Etiketler (5)
7 YANIT 7
Mesaj 2 / 8

Hocam emeklerinize sağlık.Ben 3ds Max 2016 ın öğrenci versiyonu nu kullanıyorum extension paketlerini bizler kullanabiliyorsunuz..?
Mesaj 3 / 8
SerdarHakann
cevap verdi: SerdarHakann

@yuksel.cakmak kullanabiliyorsunuz tabiki...

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.

serdarhakanakademi
Mesaj 4 / 8

merhaba 3dsmax programını çok beğendim öncelikle emeğinize sağlık yalnız 3yıllık öğrenci sürümünü yüklerken iletişim hatası verip hata veriyor yükleyemiyorum umarım yardımcı olursunuz 

Mesaj 5 / 8
SerdarHakann

@harunaktepe223 yardımcı olabilmemiz için nasıl bir hata aldığınızı bilmemiz gerekiyor.

serdarhakanakademi
Mesaj 6 / 8
shamardf

merhaba serdar hakan hocam ben 2016 ext 1 i yükledim Skin Voxel özelliğini kullanmak istediğimde Weighting was unable to complete due to a bas mesh

diye bir hata alıyorum yabancı anlatımlı zombie isimli model üstünde deniyorum videodakinde sorunsuz Voxel yapıyor ama ben beceremedim bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. 2. sorunum ise FBX olarak export ettiğimdede aynı skin ler ile alakalı sorun yaşıyorum

export ettiğimde verdiği hatada budur

The FBX file format cannot represent the transformation of some nodes in the scene due to the limitation of FBX SDK. To avoid this, adjust Bone binding matrices of the problematic Skins. 

Sorunu çözmemde yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Mesaj 7 / 8
a.ozkan06
cevap verdi: shamardf

@shamardf hocam bence yeni konu açıp sorun bu konu başka şeyle ilgili olduğu için arada kaynar.

Mesaj 8 / 8
shamardf
cevap verdi: a.ozkan06

teşekkürler hocam ben birde öyle deneyim

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report