Revit & Construction Cloud - Tüm Ürünler - Türkçe
Tüm Revit ve Construction Cloud ürünleri forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Revit ve Construction Cloud ürünleri konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

REVIT PRATİK BİLGİLER VİDEO SETİ 1 8-Serbest eğri boyunca sıralama

2 YANIT 2
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
ulasdeniz
461 Görüntüleme, 2 Yanıt

REVIT PRATİK BİLGİLER VİDEO SETİ 1 8-Serbest eğri boyunca sıralama

Nesneleri herhangi bir eğri boyunca çoğaltıp sıralamak için, hileli bir yöntemle, camekan duvar kullanılarak panel yerine nesnemizi yerleştirme yöntemi kullanılabilir.  Bunun için önceden kopyalancak nesnenin katogorisini, curtain panel famlyasına çevirmemiz şarttır, ya da yeni bir curtain wall familyası oluşturulup içine nesnemizi çağırmakla da mümkün. 

Ulaş Deniz

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ( "ACCEPT AS SOLUTION" ) seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" (KUDO) ile ödüllendirin.
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCkJpVueGScmJvW1RIgqttSg

Etiketler (4)
Etiketler (4)
2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
borakin1
cevap verdi: ulasdeniz

Ulas Bey teşekkürler bu bilgi paylaşımı için bende birşey eklemek istedim.

Aynı tenikle railing "family oluşturarak" ağaçları eğimli bir araziyede oturta biliyoruz.

EESignature

Bora AKIN
Mimar
Twitter | LinkedIn

Verilen cevap sizin için çözüm mü? Eğer çözüm ise  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  veya BEĞEN Kudos.jpg butonu ile ödüllendire bilirsiniz.

Mesaj 3 / 3
ulasdeniz
cevap verdi: ulasdeniz

Evet onu da gösterecektim fakat kaldı ve ben de unuttum. Aynı videonun (Railing) versiyonunu çekmeye de başlamıştım ama yarım kaldı. orada bir sorun var fakat. bizim her halukarda bir posta ihtiyacımız var. o yüzden bir rail elemanı sürekli görünüyordu. daha sonra üzerine düşmedim. Curtain wall gibi sadece ağaçlar görünmüyordu, bunu yanında mutlaka bir rail elemanı istiyordu.  40 saniyede bahsetmiştim korkuluktan. fakat videoların sesi çok düşükmüş hiç bir şey anlaşılmıyor. tüm bu videoları güncellemek gerekecek. 

Ulaş Deniz

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ( "ACCEPT AS SOLUTION" ) seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" (KUDO) ile ödüllendirin.
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCkJpVueGScmJvW1RIgqttSg

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report