Inventor – Türkçe
Autodesk Inventor Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Inventor konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

kaplama ile ilgili bir problem

4 YANIT 4
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 5
rahman.karayaka
477 Görüntüleme, 4 Yanıt

kaplama ile ilgili bir problem

Merhaba,

Ekte bulunan çizimde mor çizgiyi aşağıdaki ahşap olan yüzeye aktarım yapıp modelleme yapmak istiyorum. fakat emboss ile denedim ama bir türlü olmadı. bunun çaresi nedir.hangi komuttur. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. 

Etiketler (3)
4 YANIT 4
Mesaj 2 / 5

Merhaba

Emboss yapılmada sorun cıkabilir bu tür şekillerde aşağıda video da anlattığım video dan bakabilirsiniz

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudo") ile ödüllendirin.

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
Autodesk Inventor Certified Professional 2015
LinkedIn

MSI WS 60 i7 Quadro M2000M

Mesaj 3 / 5

Gökhan Bey,

Yardımınız için çok teşekkür ederim. Tam benim aradığım bir bilgi fakat buna ilave olarak altındaki formu veren parçayı nasıl saklayabilirim veya yok edebilirim ?

Mesaj 4 / 5

eger alt taraftaki formu sadece referans olarak kullanacak iseniz o formu katı değil yüzey olarak tasarlarsanız o formu ordan kaldırmak cok kolay olacaktır ama katı yapmanız sıkıntı cıkarır mı yok onun da bir yöntemi var o parcayı ordan yok say diyebiliriz. Şuan eğitim de oldugumda bu konu ile ilgili video cekip gönderemiyorum bunun la ilgili en kısa sürede burdan bilgi paylaşımını yaparım.
Kolay Gelsin

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
LinkedIn

Mesaj 5 / 5

Merhaba Rahman Bey

Sorunuzla ilgili video aşagıdadır

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
LinkedIn

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report