AutoCAD – Tüm Ürünler – Türkçe
Tüm AutoCAD ürünleri için Autodesk AutoCAD forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler AutoCAD ve araçlarıyla ilgili konuları keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

AutoCAD 2017 LİCENSE ERROR

4 YANIT 4
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 5
Anonymous
8337 Görüntüleme, 4 Yanıt

AutoCAD 2017 LİCENSE ERROR

2017 Autocad  Lt nin aktivasyonunu manuel olarak yapıyorum fakat programı açtığımda license error yazıyor programı kullanamıyorum yardım edebilirmisiniz?

4 YANIT 4
Mesaj 2 / 5
TuncayBAKKAL01
cevap verdi: Anonymous

Güvenlik duvarı yada antivirüs yüklü ise geçici olarak devre dışı bırakarak tekrar denemenizi öneririm.

TuncayBAKKAL

AutoCAD Eğitmeni ve Danışmanı
AutoCAD ve Fusion 360 Görsel Eğitim
Fusion 360 Kitabı Çıktı!
http://www.tuncaybakkal.com
Instagram: @tuncay_bakkal
Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudos") ile ödüllendirin.

Mesaj 3 / 5
Anonymous
cevap verdi: TuncayBAKKAL01

Kaldırıp tekrar denedim aynı sorunla karşılaştım.1 yıldır bu problemi çözemiyorum.

Mesaj 4 / 5
TravisNave

Mesaj 5 / 5
acad_instructor

Sayın gokcessk,

AutoCAD LT lisans yöneticisi sistemin düzgün çalışmadığı veya lisans veri dosyalarında bozulmalar olabileceği

ekrandaki mesajdan okunuyor.

Aslında bu mesaj; Belli durumlarda başka kullanıcıların da karşılaştığı fakat (sizin başınıza geldiği üzere) kendini tekrar etmeyen ve çözümü bilinen meseleler arasında.

Lisansınızın aktivasyonunu manuel (el ile) yapmanız, anladığım kadarı ile istek kodunu

yetkili satıcınıza kendiniz ilettiğinizde, aldığınız 64 hanelik aktivasyon kodunu kendiniz girmenizle gerçekleşiyor.

Bir kez aktif hâle gelen lisansınızın normalde kopmaması gerekir.

Bilgisayarınızın (yada dizüstünüzün) internete erişim protokollerini (DNS, vb.) bize iletmekle  başlamanızı öneriyorum.

Bu hatanın aynı bilgisayarda mı?, yoksa farklı bilgisayarda fakat aynı AutoCAD LT lisansını denediğinizde çıkıp çıkmadığını da belirtirseniz çözüme daha çabuk ulaşabiliriz.

Saygılarımla

Murat ÖĞÜTLÜ

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜMÜ KABUL ET" seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Murat ÖGÜTLÜ

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report